• Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад № 63 "ТОПОЛЬКА" запрошує дітей ранього та дошкільного віку.

Адреса: вул. Самійла Кішки, 216/1, м. Черкаси, 18018

Телефон: 64-13-00

Е-mail: sadok.63@ukr.net

Адреса сайту: http://dnz63.edukit.ck.ua

Завідувач: Середа Тетяна Миколаївна

Приміщення дошкільного навчального закладу побудовано у 1975 році. Проектна потужність – 101 місце (6 груп), з них: 30 – для дітей віком до 3-х років та 71 – для дітей віком від 3-х років і старше.

На 2017/2018 навчальний рік дошкільний заклад укомплектовано 159 дітьми, з них 50 дітей раннього віку (2 групи), та 205 дітей садового віку (4 групи).

Режим роботи закладу: з 8.00 до 18.00 год., одна група – з 7.30 до18.00 год.

У дошкільному навчальному закладі працює 14 педагогічних працівників, з них:

– 3 особи мають вищу дошкільну освіту;

– 7 осіб – вищу педагогічну освіту;

– 4 особи – середню спеціальну освіту.

За кваліфікаційним рівнем:

2 особи мають «першу категорію»;

1 особа – «другу категорію»;

11 осіб – «спеціаліст».

Кожна група дошкільного закладу забезпечена необхідними меблями та предметно-розвивальним середовищем відповідно до потреб вікових і індивідуальних особливостей її вихованців. У дошкільному закладі є музично-фізкультурна зала, медичний блок.

Організаційно-педагогічна робота з дітьми у дошкільному закладі спрямована на удосконалення культури українського мовлення, національно-патріотичного виховання, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей, формування у дітей первинних компетенцій ресурсозбереження та ресурсозберігаючої поведінки.

Функціонують гуртки: «Чобіток», «Шаховий», «Талановиті пальчики», «Театралик».

Методичний кабінет оснащений комп’ютером, підключеним до мережі Інтернет.

Свої успіхи і досягнення вихованці демонструють на змаганнях, конкурсах, інших заходах як у межах дошкільного закладу, так і на рівні міста.

Педагоги навчального закладу беруть активну участь у виставці передових педагогічних технологій ті різноманітних міських заходах.