• Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад № 63 "Тополька" запрошує дітей ранього та дошкільного віку

/Files/images/логотип ДНЗ.gif

Телефон: 64-13-00
Е-mail: sadok.63@ukr.net
Адреса сайту: http://dnz63.edukit.ck.ua

Завідувач: Муренко Наталія Миколаївна

Кожна група дошкільного закладу забезпечена необхідними меблями та предметно-розвивальним середовищем відповідно до потреб вікових і індивідуальних особливостей її вихованців. У дошкільному закладі є музично-спортивна зала, медичний блок.

Організаційно-педагогічна робота з дітьми у дошкільному закладі спрямована на удосконалення культури українського мовлення, національно-патріотичного виховання, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей, формування у дітей первинних компетенцій ресурсозбереження та ресурсозберігаючої поведінки, що відповідають сталому розвитку та впровадження STREAM - освіти по формуванню в дітей культури інженерного мислення.

Методичний кабінет оснащений комп’ютером, підключеним до мережі Інтернет.

Свої успіхи і досягнення вихованці демонструють на змаганнях, конкурсах, інших заходах як у межах дошкільного закладу, так і на рівні міста.