• Організація дитячого харчувння

/Files/images/dlya_sayta.png

/Files/images/23-17-1000x1000.png

ПРИМІРНЕ ДВОТИЖНЕВЕ МЕНЮ для дошкільних навчальних закладів загального типу (зимовий період)

wym-1611845761673

Здорове харчування дитини

wym-1548769848977

РАЦІОНАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

wym-1596013178369

Неправильне харчування, його причини та наслідки

wym-1596013611493

Особиста гігієна дитини

wym-1548769829916

Режим харчування дітей у нашому закладі – триразовий:

Сніданок, обід, вечеря

Харчування дітей здійснюється відповідно до орієнтовного двотижневого меню меню, яке розроблене одне на усі дошкільні навчальні заклади міста Черкаси.

При наявності довідки від лікаря здійснюється дієтичне харчування.

Оплата за харчувння дітей становить:

21.03 грн - для дітей раннього віку;

32,03 грн. - для дітей дошкільного віку.

Розмір плати, що вносять батьки, або особи, які їх замінюють, за харчування дітей на рівні 60 % від фактичної вартості харчування.

ОПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ (пільги)

1. У літній оздоровчий період (90 днів) збільшується витрати на харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста на 10% за рахунок коштів місцевого бюджету.

2. Розмір батьківської плати зменшується на 50% для багатодітних сімей, які мають 3 і більше дітей та сімей, які мають дітей-інвалідів.

3. Звільняються від сплати за харчування дитини у дошкільних навчальних закладах міста:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

- діти, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції на територію м. Черкас;

- діти, батьки яких є учасниками АТО.

Рішення Черкаської міської ради "Про встановлення вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Черкаси на 2018 р."