/Files/images/OHUsefXM_iE-300x222-300x222.jpg

Інструктор з фізичного виховання: Микитченко Максим Васильович

День збройних сил України

Радість та гордість за чоловічу силу, мужність та відвагу, а також море позитивних емоцій відчули всі учасники спортивної розваги, присвяченої Дню Збройних сил України, яка відбулася 7 грудня 2020 рокув групі №5.

Захід було проведено з метою виховання у підростаючого покоління національної свідомості, духовно-моральних цінностей, любові та поваги до захисників Батьківщини. Інструктор з фізичного виховання, музичний керівник та вихователі продумали різноманітні та цікаві форми роботи. Діти весело змагалися, грали, відпочивали.

/Files/images/IMG_20201208_105338.jpg

"Ми веселі дошкільнята, любим бігати, стрибати"

Усім відомо, що найулюбленіше заняття дітей – фізична культура. Саме на ньому дитина отримує купу позитивних емоцій, укріплює своє здоров’я, вчиться товаришувати, допомагати одне одному. Такою і стала основна мета спортивного свята. яке провів інструктор з фізичного виховання 30 листопада 2020 року в групі №6. Діти разом з педагогом повторили загальнорозвиваючі вправи з м’ячами, закріпили стрибки на двох ногах, рухливі ігри-естафети з обручами. Малюки з задоволенням працювали, змагалися, підтримували один одного у виконанні спортивних завдань.

/Files/images/IMG_20201130_101416.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi